SAÇ UZATMANIN BİTKİSEL YOLLARI

SAÇ UZATMANIN BİTKİSEL YOLLARI

Saç uzatmanın bitkisel yolları

Amaç saç uzatmak ise, bunu yapan en doğru yol, GARLEX sarımsak özlü bitkisel şampuan, saç serumu ve saç bakım losyonu kullanmaktır. Saç uzatmanın bitkisel yolları olan bu GARLEX ürünleri, hem saçları çabuk bir şekilde uzatmada hem de saça sağlık kazandırmada en etkili çözümdür. Kullanmaya başlandığında etkisini en iyi şekilde göstermeye başladığından 3 aylık bir kullanım sonucunda maksimum bir etki gösterdiği gözle görülür bir derecede fark edilir. Bayan, erkek herkesin kullanımına sunulup, yaş farkı gözetmez ve güvenle kullanılır. İçeriğindeki bitkiler ile doğal olup, ayrıca protein ve B5 vitamini ile güçlü bir bileşene sahip olup, organiktir. Kullanım sırasında saç derisini uyararak kan dolaşımını artırır ve saç köklerinin kan ile beslenmesine destek olarak saç uzatmanın yolları GARLEX ile daha uzun saçlara sahip olmak elinizde.

Saçları uzatmanın yanında, saçların dökülmesini önlemek, ince saçların kalınlaşmasını sağlamak, zayıf ve yıpranmış saçların onarılmasına yardımcı olmak ve küçülmüş, yok olmuş saçların tekrar çıkmasını sağlamak amaçlı kullanılır. Çok amaçlı kullanılabilen bu ürünler her tip saça uygulanabilir. Yağlı saçlara sahip olup da sürekli her gün yıkanan saçlar için bile her gün güvenle kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Saç uzatmanın bitkisel yolları olarak kullanılan bir diğer seçenek de bitkisel yağlardır. Tatlı badem yağı, avokado yağı, susam yağı, zeytinyağı, buğday yağı ve defne yağı ile saçlara masaj yaparak saç derisinin emmesini sağlamak ve o şekilde en az 2 saat beklettikten sonra yıkamak saçları uzatmak için bire birdir.

   Bunların yanında, bol su içmek, düzenli ve yeterli olarak uyumak ve vitamin ağırlıklı beslenmek de yine saçların uzaması için yardımcıdır. Üstelik saçlara gerekli olan bakımı yapmak, saçları temiz tutmak da saçların uzaması için gereklidir. Özellikle GARLEX sarımsak özlü saç bakım şampuanıyla saçları yıkamak saç derisindeki yağı kiri atarak, saç derisinin oksijen almasına yardımcı olur ve nefes alan saç daha özgürce uzar. Bu bitkisel içerikli GARLEX şampuan ile saçlarınızı en doğal yolla uzatmış olursunuz.