SAÇ SERUMU NASIL KULLANILIR

SAÇ SERUMU NASIL KULLANILIR

Saç Serumu Nasıl Kullanılır

Garlex saç serumu dökülen, kırılmış, ince telli ve uzamayan saçlar için özel üretilmiştir. İçeriğindeki bileşenler sayesinde saçlarınızı besleyerek dökülmesini engelliyor ve onların hacim kazanarak tekrar saç haline gelmesini sağlıyor.

İçeriğinde badem yağı, amino asit kompleksi ve saç dökülmesine karşı etkenliği İn Vivo yani canlılar üzerinde yapılan testler ile kanıtlanmış follucusan içermektedir. Saçların ihtiyaç duyduğu proteinleri ve besinleri içeren serum sayesinde saçlarınız artık dökülmeyecek ve daha gür ve sağlıklı bir şekilde uzayacaklar. Gelelim saç serumu nasıl kullanılır saç bakım serumunu tavsiye ettiğimiz kullanım şekli iki günde birdir. Saçlarınızı yıkamadan iki saat önce kuru saça uygulanır ve özellikle sorun olan bölgelere uygulanır dilenirse eğer sorunun büyüklüğüne bağlı olarak saçta 24 saate kadar bekletilebilir ve bu şekilde etkisi biraz daha artar. Fakat 24 saati geçirilmemesi iyi olur.

Saç yapı olarak yaklaşık %70 i protein olan bir yapıdadır. Vücutta yâda saç köklerinde protein eksikliği olduğu zaman bunun yansıyacağı yerlerden biri de saçlardır. Yani saçların dökülmesi durumudur. İşte bu düşünülerek Garlex serumun içeriğine amino asit kompleksi yani protein ilave edilmiştir.

Saç serumu nasıl kullanılır sorusuna yukarıda cevap verdik, şimdi ise faydalarından bahsedelim. Saç beslenmesi için garlex serum içerik olarak idealdir. Saçın gereksinim duyduğu besinleri bolca içerir ve bu sayede saçların canlı kısmı olan köklerini besler. Hızla beslenen saçlar ise hızla uzar, kalınlaşır, dökülmesi azalır, kepeklenmeler gider ve istenilen görüntüye ulaşır.